Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zad.1Jeden kilogram białego sera kosztuje 12,80zł. Oblicz, ile kosztuje: a)1/2 kg tego sera, b)1 i 1/2 kg te… Zazwyczaj kosztuje to od 17 do 25 zł za litrowy słoik. pełne jagód jagodzianki. 12 zł/szt. Dębe Wielkie. 4 zł/szt. Warszawa. Pyszne jagodzianki po 6 zł za sztukę. Kilogram jagód kosztuje 12,80 zł Marysia kupiła 35 dag tych owoców. ile reszty otrzymała jeśli zapłaciła bankn… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. Fast Money. Notowania cen ZJAZDOWA Łódzki Rynek Hurtowy Zjazdowa - Łódzki Rynek Hurtowy "Zjazdowa" powstał w 1997 roku. Na luty 2021 powierzchnia rynku zajmuje 13 ha, w tym budynki handlowe i magazynowe zajmują ponad 3 ha powierzchni Rynku. Rynek Zjazdowa prowadzi serwis cenowy, gdzie codziennie publikowane są ceny owoców i warzyw oferowanych przez dostawców. Działalność na rynku na stałe prowadzi 150 przedsiębiorców. Adres: ZJAZDOWA ul. Budy 4, 91-610 Łódź, tel. 42 650 87 02 Notowania z dnia: Produkt Min Cena min. Max Cena maks. Jedn. Zmiana agrest 8 zł 10 zł 1,00 kg ananas 9 zł 11 zł 1,00 szt arbuz 3 zł 6 zł 1,00 kg avocado 4 zł 6 zł 1,00 szt banan 70 zł 90 zł 18,00 kg + batat 6 zł 8 zł 1,00 kg borówka zł 4 zł 250,00 g borówka luz 10 zł 14 zł 1,00 kg botwinka 20 zł 28 zł 10,00 szt bób 7 zł 11 zł 1,00 kg brokuł 2 zł 3 zł 1,00 szt brukselka 6 zł 8 zł 1,00 kg brzoskwinia 9 zł 10 zł 1,00 kg burak młody cięty 12 zł 20 zł 10,00 kg cebula dymka ze szczypiorem młoda zł 3 zł 1,00 szt cebula z łuską 18 zł 30 zł 15,00 kg chrzan 50 zł 55 zł 5,00 kg cukinia 3 zł 5 zł 1,00 kg cykoria 6 zł 6 zł 1,00 szt cytryna argentyna 8 zł 8 zł 1,00 kg czereśnia 10 zł 14 zł 1,00 kg czosnek 1 zł 3 zł 1,00 szt fasola zielona 6 zł 9 zł 1,00 kg fasola żółta 6 zł 9 zł 1,00 kg granat 4 zł 6 zł 1,00 szt grejpfrut czerwony 110 zł 120 zł 17,00 kg gruszka konferencja 70 zł 80 zł 12,00 kg imbir 16 zł 18 zł 1,00 kg + jabłko champion 30 zł 45 zł 15,00 kg jabłko geneva młode 40 zł 55 zł 15,00 kg jabłko jonagored 30 zł 45 zł 15,00 kg jabłko ligol 30 zł 45 zł 15,00 kg jabłko lobo 50 zł 60 zł 15,00 kg jabłko papierówka 30 zł 50 zł 15,00 kg jabłko prince 30 zł 45 zł 15,00 kg jagoda 25 zł 27 zł 1,00 kg jeżyna 4 zł 7 zł 250,00 g kalafior 3 zł 5 zł 1,00 szt kapusta 35 zł 50 zł worek kapusta czerwona 15 zł 25 zł 10,00 kg kapusta kwaszona 3 zł 3 zł 1,00 kg kapusta młoda 3 zł 5 zł 1,00 szt kapusta pekińska 10 zł 18 zł 5,00 kg kapusta włoska 5 zł 8 zł 1,00 szt kolendra mała 4 zł 5 zł 1,00 szt koper 10 zł 16 zł 10,00 szt kukurydza 3 zł 3 zł 1,00 szt limonka 15 zł 18 zł 1,00 kg + liść laurowy 17 zł 24 zł 1,00 szt lubczyk mały 4 zł 5 zł 1,00 szt malina 6 zł 9 zł 250,00 g mandarynka 50 zł 80 zł 10,00 kg + mango 6 zł 8 zł 1,00 szt + marchew 15 zł 22 zł 10,00 kg marchew z nacią 15 zł 22 zł 10,00 szt melisa mała 4 zł 5 zł 1,00 szt melon 8 zł 10 zł 1,00 szt mięta duża 6 zł 7 zł 1,00 szt mięta mała 4 zł 5 zł 1,00 szt morela 6 zł 7 zł 1,00 kg nać pietruszki 10 zł 12 zł 10,00 szt nektarynka 6 zł 9 zł 1,00 kg ogórek 20 zł 30 zł 5,00 kg ogórek kiszeniak zł 5 zł 1,00 kg ogórek kiszony zł 7 zł 1,00 kg ogórek małosolny 16 zł 17 zł 1,00 kg papryka blondy 20 zł 25 zł 5,00 kg papryka chili 17 zł 23 zł 1,00 kg papryka czerwona 10 zł 11 zł 1,00 kg pieczarka 22 zł 24 zł 3,00 kg pietruszka 15 zł 22 zł 5,00 kg pietruszka z nacią 30 zł 35 zł 10,00 szt pomarańcza 6 zł zł 1,00 kg pomidor 20 zł 30 zł 6,00 kg pomidor cherry hiszpania 4 zł 5 zł 250,00 g pomidor malinowy 25 zł 35 zł 6,00 kg pomidor polny 70 zł 110 zł 18,00 kg por 18 zł 25 zł 10,00 szt porzeczka czarna 12 zł 14 zł 1,00 kg porzeczka czerwona 5 zł 7 zł 1,00 kg rabarbar 18 zł 25 zł 5,00 kg rozmaryn duży 10 zł 12 zł 1,00 szt rozmaryn mały 4 zł 5 zł 1,00 szt rukola 4 zł 5 zł 100,00 g rzodkiewka zł zł 1,00 szt sałata zł zł 1,00 szt sałata lodowa 3 zł zł 1,00 szt sałata mix 4 zł zł 150,00 g seler 18 zł 25 zł 5,00 kg seler naciowy 3 zł 4 zł 1,00 szt seler z nacią 25 zł 30 zł 10,00 szt szczaw 1 zł 2 zł 1,00 szt szczypiorek 10 zł 15 zł 10,00 szt szczypiorek mały 3 zł 4 zł 1,00 szt szpinak 4 zł 5 zł 1,00 kg śliwka 8 zł 8 zł 1,00 kg śliwka rana 3 zł 3 zł 1,00 kg truskawka 18 zł 24 zł 2,00 kg winogrono ciemne włoskie 80 zł 98 zł 7,00 kg winogrono jasne włoskie 10 zł 12 zł 1,00 kg wiśnia 4 zł 6 zł 1,00 kg włoszczyzna 26 zł 35 zł 10,00 szt włoszczyzna młoda 30 zł 40 zł 10,00 szt zestaw do kiszenia 2 zł zł 1,00 szt zmieniak młody 14 zł 20 zł 15,00 kg Opracowano na podstawie cennika Łódzkiego Rynku Hurtowego ZJAZDOWA Bądź zawsze na bieżąco! Otrzymuj powiadomienia o kluczowych zmianach na rynku - zapisz się do naszego newslettera! kilogram jagód kosztuje 12,80 zł Marysia kupiła 35 dag tych owoców. ile reszty otrzymała jeśli zapłaciła banknotem o najmniejszym dostępnie nominalne? zapisz obliczenia to jest klasa 6 powtórki z plusem niewiem za bardzo jak wam to wyjaśnić to pan wczoraj rozdawał na jest to na karce dwustronnej dam 46 punktów proszę szybko 100 g - 12,80 zł 35 g - x zł x= (12,8*35)/100 = 4,48 zł najmniejszy nominał banknotu to 10 zł. 10-4,48= 5,52 zł -> tyle otrzyma reszty :) 12,80:100=0,128 0,128 x 35=4,48 10-4,48=5,52 Odp:Otrzymała 5,52 reszty.

kilogram jagód kosztuje 12 80